makijaż permanentny

Blog

 Zabieg mikro pigmentacji wykonuje się jedną igiełką, która dociera tylko do trzeciej warstwy naskórka wprowadzając do niej delikatne, nietoksyczne i niealergizujące pigmenty pochodzenia roślinnego i mineralnego. Ze względu na to, że przez warstwę jasną naskórka nie przebiegają nerwy ani naczynia krwionośne, klientka nie odczuwa bólu, nie występuje u niej krwawienie, a ewentualne opuchnięcia czy zaczerwienienie są chwilowe. Jednakże już tego samego dnia możemy śmiało pokazać się w domu z eleganckim efektem.  W dwa dni po wykonaniu makijażu permanentnego naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. W 4 – 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo delikatnego. 
W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, dzięki której wzmacniamy i utrwalamy uzyskane rezultataty. Druga wizyta powinna się odbyć w ok. 2 – 3 tygodni po pierwszym pigmentowaniu
Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.

                                          Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: 

-infekcja
-ciąża
-cukrzyca
-łuszczyca
-przyjmowanie leków sterydowych
-opryszczka

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza. 
W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. 
Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt. 

Zainteresowany ofertą?

Umów się na zabieg!

zadzwoń: 514454119